Profesori

COMISII METODICE

I. LIMBA ŞI COMUNICARE

LIMBA ROMANA
NEAGU ŞTEFANA - titular
DUTA SIMONA - titular
NICOLAE MIHAELA - titular
TOADER DENISA - RESPONSABIL COMISIE- titular
LIMBA ENGLEZĂ
GAVRILĂ SORINA - titular
DUMITRU ANDREA - titular
BĂDULESCU EDUARD - titular

LIMBA FRANCEZĂ
RIMBU MIHAELA - titular
PETRESCU ANCA - RESPONSABIL COMISIE- titular

II. MATEMATICĂ, ŞTIINŢE ŞI INFORMATICĂ

MATEMATICA
STAN IRINA - RESPONSABIL COMISIE- titular
DOBRIN AUREL - titular
RUSU DORIN - titular

FIZICĂ
ANTONESCU CARMEN - titular

CHIMIE
PREDA CRISTNA - titular

BIOLOGIE
STANCIU MIHAELA - PCO
PRODAN ALIN- titular

INFORMATICĂ
STAN DANIELA - titular
VASILE GHEORGHIŢA - titular

III. OM ŞI SOCIETATE

ISTORIE
TEODORESCU SABINA - RESPONSABIL COMISIE- titular
ISTRATE GABRIELA - titular
MIHAI ADRIANA - titular

GEOGRAFIE
PĂUNAŞ NICOLETA - titular
ŞETREANU LILIANA - titular

SOCIO - UMANE
MIHĂESCU MIRELA - titular
NICA GEANINA - PCO
CIUBOTARIU GEORGIANA - titular

RELIGIE
DUTOIU CONSTANTIN - titular

IV. EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI ÎNVĂŢĂTORI
EDUCAŢIE FIZICĂ
PÂNĂ GABRIELA - titular
MATEI IOLANDA - titular

ÎNVĂŢĂTORI
TUDOSE ELENA - RESPONSABIL COMISIE- titular
GHIŢĂ CARMEN - titular
POPESCU RODICA - titular
RADU FLORENTINA - titular
BĂLAN LAURA - titular
DUMITRICĂ OANA - titular

V. ARTE PLASTICE

COSTACHE BRIENA - titular
HAREA LARISA - titular
COBIANU MONICA - RESPONSABIL COMISIE - titular
MANGUTA PAUL - titular
SIMION GHEORGHE - PCO
DRĂGOI BOGDAN- titular
COMAN ALEXANDRU - titular
POPA BARBARA - titular
STOIAN MADALINA - SUPLINITOR CALIFICAT

VI. ARHITECTURA

RADU DANIELA - ASOCIAT
NISTOR ROXANA - ASOCIAT
 

VII. MUZICA

VII.1 TEORIE - SOLFEGIU - DICTAT
STOICA SIMONA - RESPONSABIL COMISIE - titular
ŞTEFANA NICULINA - titular
MATIŢA MIHAELA - titular
BUTOI MIHAELA - titular
IANCU MARIA - titular
OPALCO AURELIA - titular
SANDU EUGEN - PCO - COR

VII.2 PIAN PRINCIPAL
SALISTEANU ANA MARIA - titular
PROCOPCIUC LUMINIŢA - titular
MUREŞAN ELENA - titular
BONDU ALEXANDRU - titular
GEANTA MIRELA - titular
PINTEA CRISTINA - titular
CRISTEA BAROTI SORIN - titular
PROFIRESCU AMALIA - titular
ILIE GEORGICA - titular
MAREŞ IRINA - titular
IOAN ANA MARIA - titular

VII.3 PIAN COMPLEMENTAR
SOCACIU CARMEN - RESPONSABIL COMISIE - titular
DUMITRU ANDREEA CLARA - SUPLINITOR
RADU MARIA - SUPLINITOR
IBADOF IUSTINA - titular
IOAN CONSTANTIN - titular
MIRZEA ALIN - titular

VII.4 CORZI
TUDOSE RODICA - RESPONSABIL COMISIE - titular
STANCU ALEXANDRU - titular
LICSANDRU MARCEL - titular
SOARE LAZĂR - titular

VII.5 CORZI GRAVE
BĂDICA DOINA - RESPONSABIL COMISIE - titular - VIOLONCEL
OLTEANU LUCHIAN - titular - CHITARA
TINCU NARCIS - titular - CHITARA

VII.6 SUFLĂTORI, PERCUŢIE
DAVID GEORGETA -  titular - OBOI
VĂDUVA ROMEO -  SUPLINITOR - NAI
PREDA OANA - titular - MUZ. DE CAMERĂ
HOTESCU RAREŞ - titular - RESPONSABIL COMISIE - PERCUŢIE
BREZEANU ZEFIR - ASOCIAT - CLARINET
MIHAI GABRIEL - ASOCIAT - TROMPETA-TOMBON
STOICA ADRIAN - PCO - FLAUT

VIII. COREPETIŢIE

ANGHELESCU FLORENTIN
MARZEA ALIN
GEANTA MIRELA
OPALCO AURELIA
MIEGREA MIRUNA
PINTEA CRISTINA

Newsletter

Dacă doriti să aflati ultimele noutăţi, evenimente și concursuri înscrieţi-vă la newsletter.

Contact

Liceul de Arte “Balaşa Doamna”, Târgovişte, jud. Dâmboviţa str. Pârvan Popescu nr. 60

  • Telefon: 0245.211.166

Fii alături de noi

Suntem pe rețelele sociale. Urmăreşte-ne şi intră în contact cu noi.
Ești aici: Acasa Resurse RESURSE UMANE PROFESORI